ПЕРФОРОВАНІ МОДУЛІ ДЛЯ ЗЕРНОСУШАРОК
Огляд 31.10.23
ПЕРФОРОВАНІ МОДУЛІ ДЛЯ ЗЕРНОСУШАРОК

ПАТ “Завод Фрунзе” пропонує перфоровані нові модулі (комплекти решет) для нарощення і збільшення потужностей або заміни пошкоджених до зерносушарок Mathews Company (або MC) США -відомого виробника сільськогосподарської техніки або їх конструктивних аналогів.

Перфоровані елементи виробницва ПАТ “Завода Фрунзе” можуть використовуватися у зерносушарках для обробки зерна та інших сільськогосподарських продуктів. Ці елементи можуть бути виготовлені з перфорованої сталі або інших матеріалів і використовуватися для створення потоку повітря в процесі сушіння зерна.
 Одну з МС1195 завод Фрунзе допоміг відновити для елеватора у м.Гоща, з перфорованими модулями з нержавіючої сталі. Зерносушарка, яка на даний час працює і допомагає ефективно сушінню зернових культур призначених для подальшого зберігання.

Від ефективності обладнання для сушіння залежить прибуток підприємства. 

Докладні характеристики та типи перфорованих елементів можуть варіюватися в залежності від конкретної моделі зерносушарки та її призначення. 

Щоб отримати конкретну інформацію щодо доступних перфорованих елементів для зерносушарок, вам слід звертатися безпосередньо до менеджерів. Вони нададуть вам докладну інформацію про варіанти та можливості для вашого конкретного обладнання.

Тому завжди будемо раді допомогти у вирішенні Ваших потреб!