Інструкція по встановленню секційних парканів

Ця інструкція застосовна для бетонованих огорож лінійки «Оригінал», «Місто» та «Стандарт», включаючи лінійку «Економ» виробництва «Завод ім. Фрунзе».

 

Комплектація огорожі:

1. Стовп (кількість по замовленню) - 1 шт. (для 1 комплекту огорожі)

2. Секція (кількість по замовленню) - 1 шт. (для 1 комплекту огородження)

3. Комплект кріплення «Оригінал/Стандарт»:

     3.1 Накладка.

     3.2 Гвинт М6 (під внутрішній шестигранник)

     для огорож Н1,03 - Н1.53 - 3 шт. на стовп;

     для огорож Н1,73 - Н2.23 - 4 шт. на стовп.

 

Стовпи огорожі встановлюються в колодязі діаметром 250...300 мм і глибиною не менше глибини промерзання ґрунту, відстань між центрами колодязів 2500+10 мм.

Основні розміри для монтажу огорожі вказані в кресленні.

 

Порядок встановлення огорожі:

1. Перед монтажем огородження на підземній частині стовпів рекомендується утворити конструкцію, аналогічну показаній на Рис.1, з використанням сталевих прутків арматури Ø5...8 мм та довжиною 150..200 мм (не додаються), за допомогою зварювання або іншим зручним способом.

 

 

2. Покласти на рівну поверхню паралельно один одному перші два стовпи, орієнтуючи їх точками кріплення нагору.

3. На стовпи покласти секцію огорожі та закріпити кріпильними елементами, нещільно закручуючи гвинти у нижній та верхній точках відповідно до таких зображень:

 

   

 

Примітка: при монтажі огорож на схилах кріпильні накладки можна повернути на 90° (див. рис.3), таким чином захоплюючи секції за вертикальний пруток кріпити їх до стовпів огородження.

 

4. На грунт біля колодязів покласти бруски з дерева або інший зручний матеріал, підняти разом із секцією стовпи та встановити їх у колодязі, забезпечивши таким чином потрібний зазор між ґрунтом та секцією огородження. Для фіксації секції у вертикальному положенні рекомендується використовувати бруски та дошки необхідної довжини або інші зручні матеріали.

 

   

 

5. Покласти на рівну поверхню наступний стовп, на нього покласти секцію огородження і закріпити елементами кріплення, нещільно закручуючи гвинти в нижній і верхній точках, як показано в п.3

6. Монтаж подальшого огородження виконувати шляхом повторення дій, зазначених у пунктах 4 та 5. Для виключення падіння секцію зафіксувати дошками або іншими підручними засобами. Вільний край секції завести в зачеплення з накладками попереднього стовпа:

 

   

 

 

7. Після виставлення огорожі та забезпечення її вартикальності закріпити секції, щільно затягнувши гвинти кріплення, встановити всі комплекти кріплення і переконатися, що всі секції щільно закріплені на стовпах. Забетонувати стовпи. Після застигання бетону опори прибрати, бруски з-під секцій вийняти.

Повторюючи пункти 5 і 6 утворюється готове огородження необхідної довжини і конфігурації.

 

 

 УВАГА!  Якщо забетонувати стовпи, не навішуючи на них секції огорожі, виникає ризик незбирання огорожі. Рекомендується скористатись описаним методом або аналогічним.

Примітка. Кутові стовпи не передбачено. У кутових місцях огородження рекомендується встановлення двох стовпів, орієнтованих під потрібним кутом.