Про нас - завод ФРУНЗЕ

Підприємство спеціалізується на випуску:

Високотехнологічне обладнання та передові технології дозворляють швидко виготовляти величезні партії перфорованого металевого листа, пробивних грат (сит), систем огородження (парканів), просічно-витяжної сітки, широкий асортимент готових виробів (кошики, урни, металеві меблі, захист картеру двигуна), та інші деталі будь-якої важкості по індивідуальним кресленням замовника.

Виробничі потужності

Понад 50 високопродуктивних пресів для виробництва перфорованих листів і просічно-витяжної сітки; лінії для зварювання секцій огорожі та сітки з дроту; лінії з нанесення порошкового покриття ППЛ і полімерного ТПК. Сучасне високоточне обладнання дає змогу виробляти широкий спектр обробки листового металу - розкрій, гнуття, штампування, зварювання.
  • новітні технології в області інструментального виробництва штампів;
  • поєднання різних видів металообробки: перфорація, вирубка, згинання, зварювання, фарбування і складання, аж до готового виробу;
  • величезний виробничий досвід технічних фахівців дає змогу знайти варіанти рішень найважчих завдань.
Нові завдання для нас - не просто технічний виклик, а й можливість удосконалити та раціоналізувати наше виробництво. Якщо Ви не побачили на сайті той вид продукції, який шукали - надсилайте ваші заявки! 
Для наших клієнтів ми гарантуємо: оперативність в поставках (8 складів у різних містах України), розумні ціни, індивідуальний підхід до кожного покупця.
8 складів
По всій території України
З 1885го року
Працюємо з металом
Більше 2000
Найменувань товару
Ми завжди будемо раді бачити Вас у числі наших клієнтів!
Підпишись на оновлення блогу

Отримуй повідомлення про акції, новинки, новини

E-mail {{ notice.length > 0 ? notice : 'Невірний формат!' }}
Відмінно!

Наш менеджер з Вами зв'яжеться!